plugins/content/imagesresizecache/aab4c6ef696c67cda29749d6645380f9.jpeg


 

دانلودآنتی ویروس Norton Internet Security 2011 Beta

نورتون اینترنت امنیت را اجرا می کند بی سر و صدا در پس زمینه برای شناسایی و بلوک تهدیدات پیچیده امروز است و برای محافظت از هویت شما در هنگام خرید ، کارهای بانکی و یا فهرست آنلاین. دوستانه و کارآمد طراحی محصول کمک می کند تا به حداقل رساندن هشدارهای امنیتی گیج کننده و slowdowns است که می تواند در راه تجربه خود را آنلاین دریافت کنید. نورتون اینترنت امنیت فراهم می کند حفاظت از ضروری از ویروس ها ، هکرها ، جاسوس افزارها ، اسپم ها و تهدیدات حفظ حریم خصوصی دیگر. مجموعه کاملی از ابزارهای امنیتی ، نورتون اینترنت امنیت کمک می کند تا تورو صحیح و سالم نگه آنلاین که شما گشت و گذار کنید و ایمیل ، فایل ها مبادله ، دانلود برنامه ها ، و چت. علاوه بر محافظت در برابر ویروس ها و رسوخ ناخواسته از اینترنت

NIS نیز شما اجازه می دهد به طور خودکار مسدود تبلیغات مزاحم و پاپ آپ پنجره ها ، راه اندازی سایت والدین مسدود کردن گزینه هایی برای محدود کردن دسترسی به وب سایتهای خاص و مشخص انتخابی که اگر وجود داشته باشد ، اپلتها جاوا و کنترل های اکتیو ایکس باید اجازه دانلود و اجرا بر روی کامپیوترتان. لذت اینترنت با حمایت برنده جایزه!

http://h.imagehost.org/0211/Download.png

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 14 اردیبهشت 1389    | توسط: mohsen agha    | طبقه بندی: دانلود ها، نرم افزار رایانه (کامپیوتر)،     | نظرات()