امروزه ساختمان های بلند در شهرها بزرگ ابزاری مناسب برای تبلیغ و نمایش آگهی های تبلیغاتی که با توجه به اینکه ساختمان های بلند به خودی خود محلی برای تبلیغ و دیده شدن نیستند این هنر یک گرافیست یا طراح است که با پیداسازی ایده ای ابتکاری نگاه ها را جذب و تاثیر پذیری آگهی را بالا ببرد.

 


مسئولین سلامت کشور هندوستان برای بالا بردن مصرف شیر در کودکان از موسسه ی McCann Erikson خواستند تا یک آگهی تبلیغاتی تاثیر گذار طراحی کنند، بنابراین این آژانس یک آگهی محیطی زیبا طراحی و آن را روی برج های مامبیا یعنی جایی که شما می توانید از آنجا تصویر کودکی که درون آگهی است را به خوبی مشاهده کنید. که البته خواص فوق العاده ی شیر باعث شده تا کودک بتواند ساختمان را به حرکت در آورد.
این آگهی تبلیغاتی به درخواست یک باشگاه ورزشی طراحی شده است.

برج Haitong یکی از برج های معروف شانگ های است که قسمت بالای آن به صوت منحنی طراحی و ساخته شده است. موسسه ی Firstell Communication از این موقعیت به صورت هوشمندانه ای استفاده کرده و آگهی تبلیغاتی خود را که در رابطه با یک فن است در ساختمان روبرو قرار داده است، به این منظور که قدرت فن باعث خم شدن ساختمان شده است.

"Wash Me" این آگهی هوشمندانه برای محصولات شوینده ی Alco

این آگهی تبلیغاتی به سفارش کمپانی Nike طراحی شده است. اثر شکستگی دونده روی ساختمان اول و در ساختمان دوم خود دونده با تبلیغ Nike.


این آگهی زیبا توسط موسسه ی Ogilvy& Mather برای تبلیغ اسباب بازی LEGO


این موی بافته شده برای تبلیغ شامپوی Pantene به مدت 2 روز در یکی از ساختمان های مرکز شهر تورنتو قرار داده شد. این قسمت از شهر محل زندگی کوهنوردان این شهر نیز می باشد.

شکل ظاهری یک خوابگاه دخترانه به شکل تقویم تزیین شده است که در آن یک فرد با استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی Axe هر روز با روز قبل متفاوت و جذاب تر نشان داده شده است.

این آگهی تبلیغاتی توسط شرکت Vodafone در بیرون فرودگاه Heathrow

این آگهی به سفارش شببکه ی تلویزیونی MBC ACTION آماده شده است که فردی از فرط ملال آور بودن محیط و شرایط از دیوار دفتر این شبکه تلویزیونی بیرون آمده است.

تبلیغ صندل های راحتی Havaianas این تبیلغ برای شرکت Havaianas در نیویورک صورت گرفته است.

این آگهی بزرگ و عظیم برای تبلیغ بازی GTA IV طراحی و ارائه شده است.

این توپ غول پیکر که به شکل جام جهانی روی این ساختمان قرار داده شده به سفارش کمپانی Nike می باشد.
رنگ زردی که از قسمت شمالی ساختمان Atlas واقع در ایالت اهایو سرازیر شده برای تبلیغ کارخانه ی رنگ Coops Paint می باشد.

نوشته شده در تاریخ شنبه 11 اردیبهشت 1389    | توسط: mohsen agha    | طبقه بندی: عکس جالب،     | نظرات()